Panorama Face
Proje Başlangıç: 2019 - Teslim: 2020

Proje Hakkında

Canca inşaat ile hayata geçen Panorama Face, sizi yeniden yaşamaya davet ediyor. Modern mimarisi şehir merkezindeki konumuyla Panorama Face de hayatın tadını çıkaracaksınız. Tüm bunların yanı sıra Panorama  Face projesi yatırımcılar için de oldukça cazip bir fırsat oluşturuyor.  Panorama size iki önemli seçenek sunuyor. İster Canca İnşaat imzasıyla hayata geçen lüks ve ulaşılabilir projede yaşayarak İzmir’in tadını çıkarın; isterseniz avantajlı konumu ve kalitesi ile  değeri her geçen gün artacak bir yatırımın parçası olun. Karar sizin..

İzmir’in kalbinde, tüm ana akslara yakın konumda yer alan projenin farklı karakteri daha ilk bakışta kendini belli ediyor. En kaliteli malzemelerin Canca İnşaat ayrıcalığıyla bir araya getirildiği Panorama projesi, yaşamdan ilham alınarak tasarlandı. Kaliteli ve yenilikçi mimarisiyle proje, Balçova'nın yeni statü sembolü olmaya aday.

Projemizi gezmek ve ayrıntılı bilgi almak için sizleri satış ofisimize bekliyoruz.

Kat Planları


Konum

İzmir’in kalbinde, tüm ana akslara yakın konumda yer alan projenin parkları, kafeleri, hastaneleri, alışveriş merkezleri, eğlence ve kültür alanlarıyla İzmir’in en önemli ilçelerinden birinde Balçova'da, lüks ve ulaşılabilir bir yaşam Canca İnşaat imzasıyla karşınızda!